برای خرید از سپاسگزاری می‌بایست از موارد زیر آگاهی داشته باشید:

  1. از حضور شما دوست عزیز و ارزشمندم در فضای آرامش‌بخش سپاسگزاری ، صمیمانه سپاسگزارم.
  2. خداوند مهربان، فرمانروای کل جهان هستی را از صمیم قلب سپاسگزارم که مرا در مدار حکمت عظیم(سپاسگزاری) قرار داد تا ضمن توسعه و رشد خود، برکات حاصل از این آیین و نگرش جامع را با شما عزیزان به اشتراک بگذارم.
  3. محصولات سپاسگزاری با نیت ارتقاء احساس شادمانی (در مرحله‌ی اول) ، تداوم این احساس در طول مسیر زندگیتان (در مرحله‌ی دوم) ، بهره‌مندی از این احساس در مسیر رشد و تکامل وجود نازنین خودتان(در مرحله سوم) و استفاده از احساسات عالی ناشی از سپاسگزاری در تعمیم احساس خوشبختی در جامعه و اطرافیانتان (در مرحله چهارم) ارائه می‌شود.
  4. پیشنهادات ارزنده‌ای که از طریق راه‌های ارتباطی سپاسگزاری ارسال شوند، ضمن بهره‌مندی از آن‌ها، هدایایی نیز در هر فصل از آن خود خواهند نمود.
  5. سپاسگزاری، تمام تلاش خود را برای ارائه هرچه‌بهتر محصولات خود به شما مخاطبان عزیز به کار می‌گیرد تا بهترین و کاربردی‌ترین محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار دهد، از طرفی تاثیر هر محصولی در گرو باور و نگرش شما در مورد آن است. با باوری پولادین به تاثیر شگفت‌انگیز سپاسگزاری در تمام عرصه‌های زندگی‌تان، پیش بروید و ایمان داشته باشید که نتیجه‌ی مطلوب را حاصل خواهید نمود. اما از آنجائیکه کمال مطلق خداوند متعال است، چنانچه محصولی مغایر با انتظارات شما دوست عزیز بود و موفق به جلب رضایت قلبی شما نشد   *  جنس فروخته شده پس گرفته می‌شود   ( *لطفا درخواست خود را به انضمام انتظار اولیه‌ای که از محصول داشتید (و برآورده نشده است) اعلام فرمایید، تا بتوانیم از نظرات شما در راستای بهبود کیفیت خدمات خویش بهره‌مند شویم.)
  6. در جهان هستی هر چیزی دارای مداری است. ما انسان‌ها برای قرار گرفتن در مدارِ جریانِ برکت، ناگزیر از هم‌راستایی با جریان هستیم.یعنی باید در نقش وصل کننده‌ی جریان ظاهر شویم.  اگر حضور فعالی در مدار جریان نداشته باشیم  نقش قطع‌کننده را ایفا خواهیم کرد. پس لطفا برای تداوم جریان برکت نگرش سپاسگزاری در وجود و زندگیتان (در صورت رضایت از محصولات ما) نسبت به معرفی آن‌ها به عزیزانتان اقدام فرمایید.
  7. در صورت انتخاب روش حمل با پیک (صرفاً برای متقاضیان در شهر تهران) هزینه مرسوله در مقصد و بر عهده‌ی خریدار خواهد بود، لذا دقت فرمائید زمان مناسب تحویل بسته را در کادر یادداشت سفارش درج فرمائید (زمان بندی مد نظر ما: قبل از ظهر  از ساعت 9:00 لغایت 12:00(روز کاری بعد از تکمیل سفارش)/بعد از ظهر از ساعت 15:00لغایت 18:00(روز کاری بعد از تکمیل سفارش)/شب از ساعت 20:00لغایت 22:00(روز تکمیل سفارش یا روز کاری بعد از تکمیل سفارش))